Olesno rozgromione!

Z dużymi obawami przystępowaliśmy do spotkania z OKS Olesno. Rezygnacja trenera mogła negatywnie wpłynąć na poczynania naszej drużyny, stało się jednak inaczej. Nasi zawodnicy rozegrali kapitalne zawody, pewnie i wysoko pokonując gości. Przewaga Czarnych była ogromna a gdyby nie fatalna skuteczność w paru sytuacjach wynik byłby o wiele wyższy. Zwycięstwo podbudowało atmosferę w szatni a zdobyte trzy punkty pozwoliły utrzymać kontakt do drużyn ze środa tabeli. Aby poprawić sytuację w tabeli musimy jednak zacząć regularnie punktować, zaczynając od następnego meczu z Piastem Strzelce Opolskie.

Czarni Otmuchów - OKS Olesno 5:0 (2:0)

Bramki: Arek Wąchała, Artur Szeląg, Michał Łoziński, Przemek Strąg, Daniel Łaciak

Czarni: Mańczyk - Magier P., Marzec, Szewczyk (76' Zaczyk), Tomoń - Stec, Klag (85' Łaciak), Szeląg, Śliż (60' Strąg) - Łoziński, Wąchala (81' Fułat)

Ważne spotkanie dla Czarnych

Jutro w ramach 11 kolejki opolskiej IV ligi nasza drużyna podejmie OKS Olesno. Obie drużyny przechodzą poważny kryzys sportowy (goście jeszcze w poprzednim sezonie do końca walczyli o awans) i organizacyjny (rezygnacje trenerów). Będzie więc to spotkanie drużyn "po przejściach" a pozycje obu zespołów w tabeli pokazują jak bardzo potrzebne im są punkty. Goście z Olesna chcą wydostać się ze strefy spadkowej, my z kolei nie chcemy tam trafić. Biorąc pod uwagę, że mamy obecnie 3 punkty więcej niż OKS, jest to przysłowiowe spotkanie o "6 punktów".
Nastroje w naszej drużynie po ostatnich słabych wynikach i rezygnacji trenera nie należą może do najlepszych, ale zawodnicy wiedzą jaka jest stawka tego i kolejnych spotkań i zapowiadają walkę o najlepszy wynik. Kadra na to spotkanie nie powinna się różnić od ostatniego meczu, nadal poza granicą przebywa Łukasz Jedynak a kontuzję leczy Michał Kotowski. Do grona nieobecnych dołączy najprawdopodobniej Paweł Kilian, które spotkanie z Porawiem zakończył z rozciętą głową. Do gry mogą za to po blisko miesięcznej przerwie powrócić Kuba Zaczyk i Przemek Strąg, którzy trenowali już w tym tygodniu. Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie - pierwszy gwizdek Wojciecha Włodarczyka o godzinie 15.

Mecze naszych drużyn młodzieżowych:
Juniorzy Starsi: Ogrodnik Chróścina Nyska - Czarni Otmuchów 12.10.2014 godz.11
Juniorzy Młodsi: LZS Olbrachcice - Czarni Otmuchów 12.10.2014 godz.11
Młodziki: Czarni I - Hattrick Głuchołazy i LZS Jędrzychów - Czarni II -- 13.10.2014 godz.16.30

Czarni bez trenera!

Po sobotnim meczu z Porawiem Większyce z funkcji trenera pierwszej drużyny zrezygnował Tomasz Rak. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że uda się go przekonać do zmiany decyzji lecz niestety, nie udało się i do kolejnego spotkania ligowego z OKS Olesno drużyna przystąpi z innym trenerem. Na chwilę obecną treningi prowadzi Artur Szeląg, lecz nie posiada on licencji na prowadzenie IV-ligowej drużyny. Na ławce w sobotnim meczu zasiądzie więc najprawdopodobniej Przemek Dyndor. Byłego już trenera poprosiliśmy o krótką wypowiedź na temat ostatnich wydarzeń.

Po ostatnim meczu zrezygnowal Pan z funkcji trenera Czarnych - jakie były tego powody i czy jest to ostateczna decyzja?

Tomasz Rak: Tak, po ostatnim meczu z Po-Ra-Wiem Większyce z rezygnowałem z dalszego prowadzenia drużyny. Jest to moja ostateczna decyzja, której byłem już bliski niejednokrotnie. Ci, którzy mnie znają, wiedzą jakie mam podejście do pracy z drużyną. Moja zabawa z piłką nożną, najpierw jako zawodnik a potem trener nauczyła mnie jednego: nieważne jakie predyspozycje posiadasz tylko systematyczną i ciężką pracą możesz osiągnąć sukces. Takim sukcesem był jak na nasze warunki awans do 3 ligi, który poparliśmy solidną pracą w 2013 roku, gdzie do dyspozycji miałem prawie całą kadrę, która regularnie uczestniczyła w treningach i dodatkowo częściowo z własnych pieniędzy zawodników zorganizowaliśmy obóz piłkarski. Każdy z nas przeżył fajną przygodę, zdał sobie sprawę jak dużo nam brakuje w rywalizacji z drużynami śląskimi pod względem piłkarskim, szkoleniowym i organizacyjnym, mówię tu o zawodnikach, działaczach jak również o sobie. Miałem nadzieję, że po takim doświadczeniu i mając praktycznie całą kadrę 3 ligową do dyspozycji, będziemy zespołem czołówki tabeli w mocnej jak na ten sezon IV lidze opolskiej.

Wygrana i remis

Za nami 4 kolejka w lidze młodzików. Pierwsza drużyna Czarnych udała się do Prudnika na mecz z miejscową Spartą. Podopieczni Przemka Dyndora byli zdecydowanym faworytem spotkania, lecz końcowy wynik zaskoczył wszystkich. Czarni rozgromili gospodarzy aż 30:0 nie pozostawiając żadnych złudzeń graczom Sparty. Bramki w tym meczu zdobyli: Gadziała Dawid x8, Kubicz Przemysław x4, Kucia Gracjan x4, Górnicki Kamil x4, John Filip x4, Krypciak Kacper x2, Jakubów Maciej x2, Bolisęga Jakub, samobójcza. Inna Sparta, lecz z Paczkowa była rywalem drugiej drużyny Czarnych. Mecz rozegrany na stadionie w Otmuchowie trzymał w napięciu do samego końca, gdy w jednej z ostatnich akcji nasza drużyna zdobyła bramkę dającą końcowy remis 3:3.

Gierałcice rozgromione

Czarni Otmuchów - LZS Krab Gierałcice 15:0 (9:0)

Bramki: Jakub Pewełek x4, Michał Bochniarz x4, Wojtek Kilian x4, Maciej Jurecki, Patryk Cycoń, Krzysztof Kulak

Czarni: Kabała (55' Łaptas) - Bezwerchny (41' Trzaska), Cycoń, Chmura, Kulak - Gołdyn, Skowronek, Jurecki (55' Oleksy), Majka - Bochniarz (41' Kilian), Pawełek (41' Odziomek)

Zdjęcia z meczu w Galerii

Pechowy występ Pawła

Niezbyt miło będzie wspominał sobotnie spotkanie zawodnik naszej drużyny Paweł Kilian. W 34 minucie spotkania niefortunnie zderzył się on w polu karnym głową z zawodnikiem gospodarzy, w efekcie czego doszło do rozcięcia z tyłu głowy Pawła. Już na boisku został on opatrzony, a po zakończeniu spotkania karetka pogotowia zabrała go do szpitala w K-Koźlu. Tam jego głowa został zszyta a po skończeniu Paweł mógł powrócić do domu. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Szósta porażka w sezonie...

Porawie Większyce - Czarni Otmuchów 5:3 (2:0)

Bramki: Daniel Łaciak, Arek Wąchała, Artur Szeląg

Czarni: Mańczyk - Kilian P. (35' Magier P.), Marzec, Szewczyk, Tomoń - Łoziński, Wąchała, Śliż (46' Rychlik), Szeląg, Stec (65' Marszałek) - Łaciak

Wygrana juniorów starszych

Czarni Otmuchów - GKS Głuchołazy 5:1 (1:1)

Bramki: Denis Mazurek x2, Emil Kołodziejczyk, Emil Klag,

Czarni: Woźny - Gaweł (70' Czaja), Klag, Wezner, Kubasiewicz - Kołodziejczyk (80' Wolak), Wiatr, Pacławski (80' Jurecki), Marszałek (46' Bochniarz), Polak (60' Trzaska) - Mazurek (65' Pawełek)

Zdjęcia z meczu w Galerii

Trener seniorów zawieszony!

Wydział Dyscypliny Opolskiego Związku Piłki Nożnej zawiesił na 4 najbliższe spotkania trenera seniorów Tomasza Raka. Kara ta została nałożona za niesportowe zachowanie trenera na ławce rezerwowych w meczu Śląsk Łubniany - Czarni. W związku z tym w kolejnym meczu naszej drużyny na ławce trenerskiej usiądzie posiadający odpowiednią licencję Przemek Dyndor.

Porażka juniorów starszych

LZS GKS Piomar Tarnów-Przywory - Czarni Otmuchów 2:1 (0:1)

Bramka: Maciej Marszałek

Czarni: Kabała - Gaweł, Klag, Wezner, Kubasiewicz - Kołodziejczyk (83' Polak), Wiatr, Marszałek, Łaciak, Pacławski (60' Pawełek) - Mazurek

Młodziki po trzech kolejkach

Za nami już trzy kolejki w rozgrywkach ligi młodzików. W tym roku nasz klub reprezentują dwie drużyny - jedna prowadzona przez Przemysława Dyndora (Czarni I) oraz druga prowadzona przez Kazimierza Michałowicza (Czarni II). Początek sezonu w wykonaniu obu drużyn wygląda bardzo dobrze. Czarni I dotychczas rozegrali dwa spotkania i w obu pewnie i wysoko pokonali rywali - 16:1 LZS Jędrzychów (bramki: Dennis Czykinowski x3, Kamil Górnicki x3, Wiktor Bajowski x3, Dawid Gadziała x3, Przemysław Kubicz x2, Kacper Krypciak i Maciej Jakubów) i 9:0 Polonię Nysa (bramki: Kamil Górnicki x4, Przemysław Kubicz x2, Kacper Krypciak x2 oraz samobójcza). Bardzo młoda drużyna Czarnych II na początek ligi uległa Polonii Nysa 3:7 (bramki: Michał Pajor x2, Radosław Pydych) ale w dwóch kolejnych spotkaniach odniosła zwycięstwa: 7:2 z LZS Starowice i 4:1 z Plonem Skoroszyce.

Piąta wygrana z rzędu!

Polonia Biała - Czarni Otmuchów 0:9 (0:1)

Bramki: Patryk Pacławski x4, Jakub Pawełek x2, Krzysztof Kulak x2, Grzegorz Gaweł

Czarni: Kula (65' Łaptas) - Gaweł, Chmura, Kulak, Marszałek K. (55' Oleksy), Majka, Szeląg, Pacławski, Gołdyn, Kilian, Pawełek

Porażka ze Śląskiem Łubniany

Śląsk Łubniany - Czarni Otmuchów 1:0 (1:0)

Czarni: Mańczyk - Kilian P., Szewczyk, Marzec, Tomoń (46' Magier A.) - Łoziński, Śliż (70' Klag), Stec (85' Marszałek), Magier P. (46' Rychlik), Szeląg - Łaciak

Wygrana JM

LZS Kałków - Czarni Otmuchów 0:3 (0:2)

Bramki: Patryk Pacławski, Kamil Marszałek, Wojtek Kilian

Czarni: Kabała (70' Łaptas) - Trzaska, Skowronek, Chmura, Kulak - Kołodziejczyk (41' Cycoń), Szeląg, Pacławski (41' Bezwerchny), Gołdyn - Kilian, Marszałek (41' Bochniarz)

Zdjęcia z meczu w Galerii

Shoutbox
Nick:

Wiadomość:

Kod potwierdzający:


Wpisz kod potwierdzający:seniorka
21-10-2014 18:25
Treningi seniorów - środa, piątek 17.30!

21-10-2014 11:20
Trening juniorów starszych środa 18:00 ORLIK !!!

17-10-2014 17:04
Zbiórka na mecz juniorów s. sobota 10:00 Stadion, zabrać dokumenty.

admin
16-10-2014 10:22
Trening seniorów - piątek godz.17.30!

15-10-2014 18:42
Trening juniorów starszych czwartek 18:00 !!!

admin
14-10-2014 18:29
Trening seniorów w środę o godz. 17.30. Prosimy wszystkich o przybycie!

dj
13-10-2014 00:32
Jakie fakty ?

11-10-2014 12:23
Kadra juniorzy s. : Woźny, Kula, Wezner, Gaweł, Trzaska, Kubasiewicz, Wiatr, Bochniarz, Kołodziejczyk, Wolak, Mazurek, Pawełek, Polak, Marszałek, Czaja, Pacławski, Boroń.

11-10-2014 12:19
Zbiórka na mecz juniorów starszych Niedziela 9:10 Zabrać dokumenty.

....
10-10-2014 17:58
dajcie spokoj na raku swiat sie nie konczy, jak nie teraz to by za pare meczy znowu rezygnowal

10-10-2014 14:49
Puenta o butach w Wójcicach była niezła, ale fakt że takie rzeczy wychodzą na światło dzienne pozostawię bez komentarza...

10-10-2014 14:47
Tomek sam odszedł, poczekajmy parę meczów - zobaczymy czy drużyna będzie w stanie punktować bez niego. Nikt nikomu butów nie każe czyścić, ktoś niepotrzebną napinę robi

Dj
10-10-2014 14:47
Tylko dlatego że raku umiał ułożyć skład byliście tam gdzie byliście - A teraz Ci grajkowie mogą sobie szukać gry po takich klubach jak Wójcice - a nóż komuś się buciki ubrudzą Uśmiech

Dj
10-10-2014 14:45
Puszczyk bo niektórzy myślą że czarni to nie wiadomo co za klub, a taka prawda - nie ma RAKA nie ma zespołu. Komu te buty czyścić? Najgorszemu bramkarzowi w powiecie ?

10-10-2014 14:32
To nie liga.net - chcecie napinki to tam się popisujcie...

Losowe filmy
Czarni - Śląsk Łubniany 2:3 bramkiCzarni - Piast Strzelce 2:4Najnowsze filmy
Czarni - OKS Olesno 5:0 bramki
Porawie Większyce - Czarni 5:3 skrót
Najczęściej oglądane filmy
Czarni - Sparta 4:3 skrótSparing: Odra Opole - CzarniOtmuchowskie kluby


BotSlap Panel
Last check: 23.10.14
Slap count: 1
Last checked ID: 298
STAT4
Security System 1.9.0 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
IV Liga Opolska
I Liga JS
II Liga JM
Liga Młodzików
Najnowsze Foto
Promujemy
FotoCzarni
CzarniTV
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz konta?
Zarejestruj się

Złe hasło?
Poproś o nowe hasło
Copyright © Czarni Otmuchów 2013
1,883,444 unikalne wizyty